Piezo Burun Estetiği

Op. Dr. Uğur Harputluoğlu

Piezo burun estetiği, burun şeklini düzeltmek veya iyileştirmek için kullanılan modern bir cerrahi tekniktir. Geleneksel burun estetik cerrahisine kıyasla daha az invaziv bir yöntem olan piezo burun estetiği, ultrasonik teknoloji kullanarak burun kemiklerini şekillendirir. Bu yöntem, hastaların daha hızlı iyileşme süreci geçirmesine ve daha doğal bir sonuç elde etmesine yardımcı olabilir. Piezo burun estetiği, burun estetiği ameliyatı geçirmeyi düşünen bireyler için etkili ve güvenli bir seçenek olabilir.

Burun Estetiği (Rinoplasti)​

‘Piezo Burun Estetiği‘ burun kemiğini kırmadan, burundaki damar ve sinirlere zarar vermeden ses dalgaları ile çalışan ve bunun estetiğinde beklenen estetik sonuca bizi daha çok yaklaştıran ve burun estetiğinde ki en son teknolojik gelinen noktadır. Günümüzde hala burun kemikleri çekiç ve keski kullanarak kesilmektedir. Fakat bu yeni yöntem ile bütün bunlara son veriyoruz. ‘Piezo Burun Estetiği‘ hem daha başarılı sonuçlar elde ediliyor hem de hasta konforu artıyor. Göz altı morluklarını ve şişliklerini de en aza indiren bu yöntem burun estetiğinin geleceği olarak görülüyor.

Online Randevu


Op. Dr. Uğur Harputluoğlu

Kulak-Burun-Boğaz (KBB) uzmanlığı ve estetik cerrahi konularında derin bir deneyime sahip olan Op. Dr. Uğur Harputluoğlu, İstanbul’da doğmuş ve bu alandaki kariyerine kentin önde gelen hastanelerinde adım atmıştır. Uzun yıllara dayanan eğitim ve pratik deneyimiyle, hastalarına sağlık sorunlarına kapsamlı ve etkili çözümler sunmaktadır. Bugün ise kendi özel muayenehanesinde ve çeşitli hastanelerde hizmet vermektedir, her bir hastasına özenle ve uzmanlıkla yaklaşarak en iyi tedaviyi sağlamayı amaçlamaktadır.

Desing: Memscreative